w

Cafe Słodziak w Galerii Bemowo

W sobotę 11 marca 2023 roku do grona najemców Galerii Bemowo dołączył prawdziwy słodziak – i to w dosłownym tego słowa znaczeniu! Cafe Słodziak – bo tak nazywa się nowy najemca –  to przytulna kawiarnia, gdzie można spotkać się z całą rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu przepysznych słodkości.

Nowa kawiarnia to idealna przestrzeń dla każdego. Menu jest dostosowane do każdej grupy wiekowej. Zaczynając od najmłodszych, którym z pewnością zasmakują lody kuleczkowe Mini Melts. Bubble tea, przyrządzane na bazie świeżo parzonej herbaty, to propozycja dla nieco starszych, a dla dorosłych profesjonalni bariści zaserwują kawę Costy, którą każdy miłośnik małej czarnej zna doskonale.

W ofercie Cafe Słodziak można również znaleźć rozmaite desery lodowe na bazie lodów rzemieślniczych oraz codziennie wypiekane świeże ciasteczka i ciasta. Przytulny wystrój kawiarni sprawia, że nawet najbardziej pochmurny dzień staje się weselszy.

Kawiarnia Cafe Słodziak o powierzchni 50 m2 jest zlokalizowana jest na parterze, obok Pizza Hut.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Czy opieka musi być poświęceniem?

Uwaga na lukę w finansowaniu handlu światowego