w

Bufalo zadba o Twoje ulubione skórzane buty, torebki i kurtki

Ulubione gadżety Pań takie jak auto ze skórzaną tapicerką, czy wypoczynkowa sofa również powinny zostać odświeżone. Po prostu wystarczy użyć specjalistycznych preparatów marki Bufalo.


Bufalo, ekspert w pielęgnacji skór, zadba o ulubione buty, torebki, kurtki i płaszcze ze skóry licowej. Bufalo Balsam do pielęgnacji skór nada piękny połysk skórzanym powierzchniom, dzięki zawartości wosku pszczelego. Nie pozostawia tłustych plam. Składniki zawarte w preparacie odświeżą naturalny kolor skóry, odpowiednio ją uelastycznią. Dostępny w dwóch opakowaniach: w butelce z pompką 250 ml – idealny do małych powierzchni oraz jako rozpylacz z pompką 500 ml – idealny do mebli, tapicerki w aucie oraz dużych gabarytów.

Do pielęgnacji butów, torebek ze skóry zamszowej, welurowej lub nubuku idealny jest Bufalo Preparat do pielęgnacji skóry zamszowej, welurowej i nubukowej. W ofercie dostępnych jest 6 preparatów do pielęgnacji skór w różnych kolorach (bezbarwny, czarny, brązowy, ciemnobrązowy, czerwony, niebieski). Specjalne opakowanie z gąbką ułatwia aplikację produktu, pozwala na wniknięcie w głąb skóry. Zawarte substancje odświeżające odżywią skórę, oraz sprawią, iż odzyska swój intensywny kolor.

Lakierowana skóra butów, torebek i kurtek odzyska swój charakterystyczny połysk dzięki specjalnemu Preparatowi do pielęgnacji skóry lakierowanej marki Bufalo. Środek zawiera specjalne woski i olejki, które sprawiają, że każda lakierowana powierzchnia jest wzmocniona i odpowiednio odżywiona. Ten bezbarwny preparat nadaje się do każdego koloru skóry. Jest łatwy w aplikacji, gdyż opakowanie zawiera gąbkę.

 

Avatar photo

Napisane przez Kalitero

Ursus – dzielnica przyjazna najmłodszym

Kwiecień: 33,6 proc. wzrost ruchu na Lotnisku Chopina