w

Brak pomysłu na prezent dla najbliższych? Podaruj im kurs w AP Edukacja!

Okres mikołajkowy oraz świąteczny bez wątpienia kojarzy się wszystkim z prezentami, a ponieważ mikołajki i Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż, warto już dziś rozejrzeć się za odpowiednim upominkiem dla naszych najbliższych. Po co zagracać szafy niepotrzebnymi ubraniami, skarpetami czy piżamami? Po co kupować kolejny kosmetyk, który będzie kurzył się na półce? W tym roku warto podarować swoim bliskim coś naprawdę wyjątkowego – kurs w AP Edukacja!

W ofercie kursów podarunkowych AP Edukacja znaleźć można:

  • kursy fotograficzne – dla wszystkich osób pragnących poznać wszystkie tajniki fotografii
  • kursy komputerowe – wspaniała okazja do nauczenia się tego jak poruszać się po Internecie oraz jak obcować z komputerem i najpopularniejszymi programami komputerowymi
  • kursy kulinarne – dla wszystkich łasuchów kochających gotowanie oraz dla osób, które chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat kulinariów
  • kursy hobby – wspaniała forma realizacji swoich pasji oraz spędzenia wolnego czasu – wybrać można spośród kursów dekoracji wnętrz, sztuki decoupage czy tańca
  • kursy urody – dla wszystkich osób chcących zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie fryzjerstwa, manicure, stylizacji i wizażu i wielu innych!

Kursy prowadzone są przez doświadczonych praktyków, w formie warsztatów w małych grupach. Zajęcia odbywają się w profesjonalnych pracowniach. Godziny i terminy dopasowywane są do wymogów kursantów, zaś cena kursu podarunkowego nie przekracza 100zł!

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 175 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl

************************************
Więcej informacji o szkole udziela:
p. Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
[email protected]

Final na targach w Düsseldorfie

Nowość 2 w 1 – pustak z wełną mineralną