w

Blendery gotowe na wszystko

Blendery kielichowe szybko, sprawnie i czysto przygotowują przepyszne koktajle ze świeżych owoców dla dzieci i osób dbających o zdrowie, koktajle mleczne na śniadanie lub orzeźwiające drinki na wieczorne imprezy.  W jednym pojemniku możemy rozdrobnić owoce, pokruszyć lód, ubić mleko i wymieszać wszystkie produkty. Kielich o pojemności 2 litrów pozwala na przygotowanie koktajlu dla całej rodziny czy grupy zaproszonych gości równocześnie.  Wytrzymałe ostrza oraz odporne na zniszczenia i działania temperatury kielichy pozwalają na przygotowanie koktajli nawet z bardzo twardych składników, na kruszenie lodu i rozdrabnianie gorących potraw.

Blender kielichowy BL 460 to prosty model urządzenia zaprojektowany z myślą o tych, którzy lubią czasem przygotować sobie i bliskim domowe koktajle. Kompaktowe wymiary, prostota obsługi i atrakcyjna cena to główne zalety tego modelu. Ale nie jedyne.  W małym urządzeniu kryje się moc, która skruszy lód.  Kielich blendera wykonany jest z bardzo trwałego akrylu, który nie zniszczy się podczas kruszeniu lodu, świadczy o tym także specjalnie dedykowany przycisk.

Druga propozycja Kenwooda -blender kielichowy BL 710- to urządzenie, które zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Jego kielich wykonany został z wyjątkowego rodzaju szkła, odpornego na skrajne temperatury oraz na zmiany temperatur w zakresie 160 st. C.   Płynna regulacja obrotów pomoże nam idealnie dostosować prędkość pracy blendera do danej sytuacji i tym samym uzyskać perfekcyjny efekt za każdym razem, niezależnie od wykorzystanych składników. Metalowa obudowa i wyjątkowo wytrzymały kielich blendera sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w intensywnym użytkowaniu.

Blendery kielichowe Kenwood to urządzenia uniwersalne, dzięki którym będziemy mogli przygotowywać wyśmienite posiłki, desery i napoje dla całej rodziny, od rana do późnej nocy.  

Specyfikacja techniczna:

Blender kielichowy  BL 460

Pojemność kielicha 2l

Wymiary 17,5/20/40,5

3 prędkości pracy i praca pulsacyjna

Dedykowany przycisk do kruszenia lodu.

Moc 600W

Sugerowana cena detaliczna: 299 zł brutto

Blender kielichowy BL 710

Szklany kielich odporny na zmiany temperatur

Płynna regulacja prędkości

Metalowa obudowa

Sugerowana cena detaliczna: 599 zł brutto

Avatar photo

Napisane przez Estoria.pl

Zabawa w Boga przy użyciu testów DNA?

Wywiad z Manfredem Staderem – artystą Street Art 3D