w , ,

BitDefender Internet Security 2011 nagrodzony przez Which? tytułem „Najlepszy Zakup”…

BitDefender®, wielokrotnie nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, z dumą ogłasza, że w kolejnym roku został wyróżniony przez Which? Test Lab prestiżową rekomendacją „Najlepszy Zakup” („Best Buy”).

Which?, wiodąca brytyjska organizacja konsumencka, przeprowadziła szereg testów porównując piętnaście pakietów bezpieczeństwa. BitDefender Internet Security 2011 otrzymał najwyższe oceny w kategoriach “Nawigacja i interfejs” oraz “Codzienne użytkowanie”. Produkt wywarł wrażenie na ekipie testującej dzięki swojemu przejrzystemu interfejsowi i “doskonałej” pomocy online oraz “użytecznemu” wsparciu wizualnemu.

Zaawansowana kontrola rodzicielska również spotkała się z uznaniem, prowadząc Which? do obserwacji: „Najlepsze jest to, że dzięki zdalnym funkcjom bezpieczeństwa rodzice z jednego komputera łatwo mogą zarządzać dostępem dzieci do Internetu, niewłaściwych stron, emaili i komunikatorów.”

Peter Barlow, Dyrektor Zarządzający dla Europy Północnej w firmie BitDefender, zauważył:

“Naturalnie, jesteśmy zachwyceni zdobyciem tak prestiżowej nagrody, zwłaszcza, że stało się to drugi rok z rzędu. Wyróżnienie to wywiera bardzo konkretne oddziaływanie, gdyż Which? jest poważaną niezależną organizacją konsumencką.

Tutaj, w BitDefenderze, angażujemy się w opracowywanie skutecznych produktów, które ułatwią bezpieczne przebywanie w sieci. Wszystkie nasze rozwiązania bezpieczeństwa są łatwe w użyciu, wspomagane przez szereg doskonałych opcji pomocy oraz regularnie umiejscawiane pośród najlepszych produktów wykrywających zagrożenia.”

Rekomendacja Which? jest kolejnym, znaczącym wyróżnieniem w szeregu przyznanych ostatnio oprogramowaniu BitDefender przez jedne z najbardziej opiniotwórczych organizacji z Niemiec, USA i Wielkiej Brytanii. Wraz z nagrodami ConsumerSearch.com i Stiftung Warentest, Which? czyni BitDefendera numerem 1 wśród najlepszych rozwiązań Internet Security.

http://www.which.co.uk/technology/software/reviews/security-software/

                                                                                 ***

BitDefender® jest twórcą jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii uznawanego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od czasu powstania w 2001 roku, BitDefender nieustannie podnosi poziom i ustanawia nowe standardy ochrony proaktywnej, stając się innowatorem branży zabezpieczeń przed złośliwym oprogramowaniem. Każdego dnia BitDefender chroni dziesiątki milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie – dając im spokój ducha dzięki świadomości bezpieczeństwa ich cyfrowych doświadczeń. Rozwiązania BitDefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z ponad stu krajów. Więcej informacji na temat BitDefendera i jego produktów można szukać na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.comBitDefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Avatar photo

Napisane przez Marken

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Ekkom

Spotkanie autorskie z cyklu Dagny open mike