w

Bitdefender GravityZone Security for Endpoints został laureatem nagrody w kategorii ANTYWIRUSY- Produkt roku „IT Professional”

 

Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender GravityZone for Endpoints zwyciężyło w plebiscycie zorganizowanym przez redakcję Presscom w kategorii ANTYWIRUSY- Produkt roku „IT Professional”.

 

W poniedziałek 05.12.2022 polski dystrybutor oprogramowania Bitdefender firma Marken Systemy Antywirusowe odebrała nagrodę Produkt roku „IT Professional” w kategorii ANTYWIRUSY. Uroczystość została zorganizowana przez redakcję Presscom i odbyła się w Warszawie w studiu fotograficznym BAKARUM.

„Bardzo cieszymy się za to wyróżnienie, to wspaniała nagroda dla całego naszego zespołu. Dzięki niej mamy pewność, że nasza praca jest zauważalna i faktycznie przyczynia się do skutecznej walki z cyberprzestępcami” – stwierdził rzecznik prasowy firmy Marken Systemy Antywirusowe.

„W naszej pracy zawsze staramy się propagować bezpieczne zachowania podczas korzystania z sieci. Oprogramowanie Bitdefender jest narzędziem, które umożliwia skuteczną ochronę zasobów cyfrowych firm, co potwierdzają testy przeprowadzone przez niezależne laboratoria. Bardzo cieszymy się z tej nagrody i z pewnością zmotywuje ona nasz cały zespół do jeszcze intensywniejszej pracy” – stwierdził kierownik działu wsparcia technicznego.

Bitdefender GravityZone for Endpoints, czyli zwycięzca prestiżowej nagrody to oprogramowanie zaprojektowane do ochrony komputerów, serwerów oraz maszyn wirtualnych z systemami operacyjnymi Windows i macOS.  Antywirusy z linii GravityZone są dedykowane do ochrony systemów informatycznych w firmach, zarówno małych biurach, jak i w wielkich korporacjach.

Firma Bitdefender została założona w 2001 roku przez Florina Talpeșa i bardzo szybko stała się jedną wiodących marek dostarczających oprogramowanie antywirusowe na świecie. W 2017 roku chwaliła się tym, że chroni dane ponad 500 milionów użytkowników. Produkty Bitdefender charakteryzują się tym, że bardzo dobrze wypadają w testach przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze takie, jak CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World, CRN.

 

Data publikacji: 09.12.2022

Źródło: https://bitdefender.pl/bitdefender-gravityzone-zwyciezyl-w-kategorii-antywirusy-produkt-roku-it-professional-przez-redakcje-presscom/

Pozdrawiam | Kind regards
Piotr Rozmiarek | Account Manager
[email protected]
58 667 49 49 wew. 56

Strefa czystego powietrza Samsung – oddychaj na zdrowie

Z czym podać barszcz czerwony na święta?