w

Benmar inwestuje na Mazurach

Nie zabrakło oczywiście toastów i skropienia sklepowych półek święconą wodą.

Frekwencja zaskoczyła nawet samych organizatorów. Niemal przez całą sobotę, drzwi do marketu praktycznie się nie zamykały. Każdy, kto przyszedł tego dnia do nowoczesnego obiektu przy ul. Olsztyńskiej 3 w Piszu, mógł liczyć na wyjątkowe, specjalne oferty, liczne promocje i atrakcyjne prezenty.

Piski market, to już piąty sklep tej firmy otwarty w ciągu zaledwie trzech lat. Pracę znalazło w nim 20 osób.

Pierwszy na Mazurach market białostockiej firmy zajmuje półtora tysiąca metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej. Klienci mogą tam znaleźć wszelkie niezbędne materiały oraz produkty służące do budowy i wykończenia wnętrz, remontu, aranżacji, wystroju domów, mieszkań i ogrodów.

– Dzięki tej inwestycji mieszkańcy Pisza i okolic zyskują atrakcyjną alternatywę i możliwość na zaopatrywanie się w potrzebne materiały budowlano – remontowe. Wszystko będzie więc właściwie pod ręką. Naszą ofertę cechuje duże zróżnicowanie pod względem cen. Dzięki temu, każdy inwestor może wybrać rozwiązania dostosowane do jego indywidualnych możliwości i potrzeb – zapewniał podczas otwarcia prezes Benmaru, Marek Starosta.

Market, na co zresztą zwracali też uwagę pierwsi klienci sklepu, wyróżnia się nowoczesną aranżacją i prawie niczym nie różni się od sklepów należących do dużych, zagranicznych sieci handlowych.

– Dbamy o odpowiednią estetykę, profesjonalną ekspozycję produktów, jednakowe oznaczenia, oprawę. Każdy nasz sklep jest zorganizowany identycznie, ma te same działy. Markety są podobnie zaaranżowane i zorganizowane. Z hasła „jakość obsługi klienta” chcemy uczynić najwyższą wartość, element, który będzie nas wyróżniał, a nie będzie tylko pustym i wytartym frazesem – dodaje.

Benmar nie opiera swojej strategii na bezpośredniej konkurencji z hipermarketami zachodnich sieci handlowych. – Dlatego swojej szansy szukamy gdzieś indziej – za cel rozwoju stawiamy miasta średniej wielkości, takie jak Pisz, Biała Podlaska czy Łapy – wyjaśnia.

Benmar zatrudnia łącznie ponad 130 osób. Prowadzi hurtownię i magazyn wysokiego składowania materiałów budowlanych, remontowych i wyposażenia oraz aranżacji wnętrz. Dysponuje rozbudowanym działem eksportu, a od 2008 roku rozwija sieć sprzedaży detalicznej na terenie północno – wschodniej Polski. Benmar posiada markety w Białymstoku (dwa) oraz po jednym w Łapach, Białej Podlaskiej, a od 30 kwietnia również w Piszu.

Market budowlany Benmar. Pisz, ul. Olsztyńska 3.

Avatar photo

Napisane przez Agencja Publicum

Detaliczny rynek materiałów budowlanych oparł się kryzysowi

ArchFilmFest zawita do Warszawy