w

Bank Ochrony Środowiska wykorzystuje rozwiązanie Oracle Hyperion

Oracle Polska informuje, że w Banku Ochrony Środowiska (BOŚ) zakończyło się wdrożenie systemu klasy EPM Oracle Hyperion Planning. Aplikacja została wdrożona własnymi siłami przez specjalistów różnych departamentów BOŚ. Oracle Hyperion Planning posłuży do zunifikowania procesów prognozowania i kontrolowania budżetu w całej organizacji.

· Najważniejsze cechy modułu Oracle Hyperion Planning, to scentralizowanie procesów planowania, możliwość zastosowania dowolnych metod planistycznych, wielowymiarowych alokacji i wielowymiarowego zarządzania procesem przedłożeń. Aplikacja oferuje także zdefiniowane moduły do planowania rachunku wyników Banku w oparciu o bilans i przepływy, a także zdefiniowany moduł do planowania kosztów osobowych i CAPEX.

· Produkty serii Oracle Hyperion wchodzą w skład zestawu aplikacji do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa oferowanego jako Oracle Enterprise Performance Management and Business Intelligence. Pakiet obsługuje szeroki zakres procesów zarządzania wydajnością strategiczną i finansową; ponadto aplikacje do zarządzania wydajnością Oracle wykorzystują Oracle Business Intelligence Foundation i Oracle Fusion Middleware do integracji danych z wielu źródeł; oferują także liczne pulpity nawigacyjne oraz fabrycznie wbudowane sprawozdania i analizy.

Wypowiedź towarzysząca

"Aplikacja Oracle Hyperion Planning jest szczególnie dobrze przystosowana do obsługi instytucji finansowych, dzięki czemu niemal wszystkie czołowe polskie banki używają jej do wspomagania planowania i budżetowania" – komentuje Piotr Błażewicz, Dyrektor Sprzedaży Aplikacji do Sektora Finansowo Bankowego w Oracle Polska. "Godnym podkreślenia jest fakt, że w czasie projektu w BOŚ aplikacja została wdrożona własnymi siłami Banku, co pokazuje dojrzałość tego rozwiązania, jego elastyczność i szerokie możliwości funkcjonalne".

O Korporacji Oracle
Oracle jest największym na świecie dostawcą kompletnego, otwartego i zintegrowanego oprogramowania biznesowego oraz zestawów sprzętowych. Więcej informacji na stronie www.oracle.com

Znaki towarowe
Oracle i Java są zarejestrowanymi znakami towarowymi korporacji Oracle i/lub jej filii.
Inne nazwy mogą być znakami towarowymi zarejestrowanymi na rzecz odpowiednich osób uprawnionych.

Kontakt
Katarzyna Pilarska, PR Manager Oracle Polska, tel. 0 602 410 795
[email protected]

Oracle Polska na Facebooku
http://www.facebook.com/OraclePolska

Blog Oracle Polska
http://oracle-pl.blogspot.com/

Avatar photo

Napisane przez Pilarska Katarzyna

Mieszkać niebanalnie – willa nad brzegiem

Twaróg Fit 0% Piątnicy wyróżniony w konkursie Perły Rynku FMCG