w

Atrakcyjny program dla inwestorów indywidualnych

Dla tych osób, będących zresztą w przeważającej większości, postanowiła wyjść naprzeciw jedna z białostockich firm, która przygotowała i wdrożyła program „Buduj i remontuj z Benmarem”. 

– To program skierowany wyłącznie do klientów indywidualnych. Osoba, która zadeklaruje chęć przystąpienia do niego, otrzyma od nas specjalną kartę, która uprawnia do atrakcyjnych rabatów, dodatkowych prezentów oraz wiąże się z wieloma innymi korzyściami – wyjaśnia Anna Tomaszewska, szef marketingu sieci Benmar.

Zdaniem przedstawicieli firmy, udział w programie to od kilku do nawet kilkunastu procent niższe rachunki związane z zakupem materiałów niezbędnych do wybudowania lub remontu własnego M.

Program, choć w nie tak zaawansowanej formie obowiązywał już od kilkunastu miesięcy, ale jak przyznaje jego pomysłodawca, szef hurtowni Jarosław Bugalski, musiało upłynąć sporo czasu, nim udało się dopracować wszystkie niuanse związane z tym przedsięwzięciem.

Jego zdaniem, oferta produktów i materiałów jest w praktycznie wszystkich segmentach asortymentowych tak bogata, że rzeczywiście łatwo się w tym pogubić. Według niego, bywa tak, że na pewnych rozwiązaniach po prostu nie warto oszczędzać, ale są też sytuacje, w których możemy śmiało wybrać tańsze rozwiązania. – Jednak aby dokonać odpowiedniego wyboru, trzeba się na tym znać – uważa.

– Trafia do nas wielu klientów „uzbrojonych” w foldery i katalogi, a do tego „wyposażonych” w wiedzę zaczerpniętą najczęściej z internetu, którzy nie mają ani doświadczenia, ani żadnego pojęcia na ten temat. Program „Buduj i remontuj z Benmarem” powstał właśnie z myślą o nich – mówi Jarosław Bugalski.

Jak tłumaczy Anna Tomaszewska to coś znacznie więcej niż tylko fachowe, obiektywne porady. To kompleksowy produkt polegający na tańszych zakupach, stałej opiece ze strony indywidualnie przydzielonego doradcy – eksperta, na którego opinię można w każdej chwili liczyć, szereg dodatkowych bonusów przyznawanych inwestorowi po zakończeniu kolejnego etapu prowadzonej inwestycji, bezpłatne porady i konsultacje z utalentowanym architektem wnętrz, a w nieodległej przyszłości również dostęp do specjalnych kredytów, usług kosztorysowania, a docelowo także i wykonawstwa.

– Klienci mogą liczyć na zakupy w cenach ustalanych indywidualnie. Dodatkowo, posiadaczom kart będą przyznawane specjalne bony do zrealizowania w marketach sieci, o wartości 5% poprzednio zrealizowanego zamówienia. Biorąc więc pod uwagę całą inwestycję, posiadacze kart mogą naprawdę sporo zaoszczędzić. To ceny zbliżone swoim poziomem do hurtowego – dodaje. 

Do programu można się włączyć w dowolnym momencie inwestycji – zarówno na samym początku, na etapie przygotowania placu budowy, jak też już w trakcie jej trwania. Uczestnikami programu mogą stać się również osoby, które planują remont mieszkania.

– Nie chcemy nikogo pozbawiać szansy na tańsze zakupy. Zdarzają się przecież różnie sytuacje, przestoje w pracach spowodowane trudnościami finansowymi, czy wstrzymujące roboty warunki atmosferyczne. Aby wziąć udział programie wystarczy zadeklarować chęć budowy lub też wykończenia domu, tudzież jego remontu w ramach współpracy z nami – przypomina Anna Tomaszewska.

Klient otrzyma specjalną, imienną kartę wraz z unikalnym numerem identyfikującym go w systemie. Ponadto zostanie mu przydzielony osobisty doradca, na którego opinię inwestor może zdać się w dowolnej chwili.

– Warto też podkreślić, że karta umożliwia bezpłatną usługę transportu. Znane są sytuacje, w których klienci otrzymywali rzeczywiście zaskakująco niskie ceny zakupu materiałów, ale musieli dodatkowo i to bardzo słono zapłacić za przewiezienie ich na plac budowy – zdradza Jarosław Bugalski.


Drugim, choć powiązanym z programem „Buduj i remontuj z Benmarem” programem jest projekt „Zakupy z montażem”.

– Aby zabrać się za remont trzeba mieć do tego smykałkę. Nie każdy potrafi, ale też nie każdy lubi majsterkować. Dlatego specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowaną listę ekip najlepszych fachowców, o których umiejętnościach i solidności mogliśmy się już niejednokrotnie przekonać w ciągu wielu lat współpracy. Tam nie ma przypadkowych firm. To sprawdzeni, znakomici w swoim fachu specjaliści – zachwala szefowa marketingu białostockiej firmy.

Decydując się na współpracę z polecanymi przez Benmar firmami, można dodatkowo zaoszczędzić kilkanaście procent, kupując od nich kompleksową usługę montażu i zakupu w pakiecie. – De facto płacimy wtedy za towar zamiast 23, tylko 8 procent VAT-u, bo właśnie taką stawką objęte są usługi – przypomina przedstawiciel firmy.

Avatar photo

Napisane przez Agencja Publicum

Mokate w ogrodach Pałacu Prezydenta

Zgłoś się na Mazurskie Manewry Techniczno-Obronne!