w

Ascom zwiększa bezpieczeństwo pracowników, dzięki telefonowi Ascom i62 Protector z technologią…

Czujniki wypadku i bezruchu – zaawansowane funkcje alarmowe

Eva Brandt, menedżer produktu linii produktowej Ascom i62 komentuje: "Personel szpitali, więzień, oddziałów psychiatrycznych, a nawet biur i sklepów detalicznych codziennie może stanąć w obliczu zagrożenia. W niektórych krajach prawodawstwo wymaga od pracodawców oceny, czy pracownik jest narażony na znacznie większe ryzyko, kiedy pracuje samotnie (w odosobnionym środowisku). W takich krytycznych sytuacjach pracownicy potrzebują niezawodnych bezprzewodowych urządzeń, na których mogą polegać. Poczucie bezpieczeństwa i skutecznego zabezpieczenia redukuje stres i może powodować większą stabilność zatrudnienia personelu oraz wzrost satysfakcji z wykonywanej pracy. Z tego powodu dodaliśmy zaawansowane funkcje alarmowe Ascom do modelu telefonu i62 Protector".

Ascom przoduje w rozwijaniu specjalnych funkcji powiadamiania alarmowego, takich jak wykrywanie upadku lub bezruchu pracownika, opcja dyskretnego wzywania pomocy i priorytetyzacja alarmów. Dzięki dostępności takiej funkcjonalności w telefonie bezprzewodowym, znajdujący się w potencjalnie niebezpiecznym środowisku pracownicy mobilni mogą teraz pracować spokojniej –  mają pewność, że w razie potrzeby pomoc będzie natychmiastowa.

„Ascom i62 Protector został wprowadzony na rynek we wrześniu 2010 r. i jest bardzo dobrze przyjęty, szczególnie przez rynek medyczny (szpitale), mówi Brandt. „Teraz czujemy, że telefon osiągnął odpowiednią dojrzałość rynkową, aby dodać do niego nowe funkcje alarmowe. W czujniki upadku i braku ruchu została wyposażona cała linia produktowa i62, w której są dostępne telefony w wersjach Talker, Messenger i Protector”.

o firmie Ascom

Firma Ascom Wireless Solutions jest wiodącym dostawcą systemów łączności bezprzewodowej dla kluczowych segmentów, takich jak szpitale, domy opieki, zakłady przemysłowe, sklepy i hotele. Firma oferuje szeroki zakres profesjonalnych rozwiązań głosowych i powiadamiania, zapewniając klientom wsparcie przez optymalizację kluczowych dla nich procesów. Rozwiązania Ascom oparte są na technologiach: VoWiFi, IP-DECT, TeleCare IP i Paging, które pozwalają na inteligentną integrację z istniejącymi systemami klientów. Firma posiada oddziały w 10 krajach, 1200 pracowników na całym świecie. Założona została 1950 roku. Siedziba główna znajduje się w Göteborgu w Szwecji. Ascom Wireless Solutions jest częścią Ascom Group, która jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Generalnym dystrybutorem Ascom Wireless Solutions w Polsce jest firma KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl)

o KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. W ofercie znajdują się produkty marek: Plantronics, Altec Lansing, Konftel, Ascom Wireless, ITS, Topex, Polycom, Contec, Krone, AC&E, Depaepe, Audio Codes, Cardo Systems, VoIP-Voice,  Zoom, RTX Dualphone, Innovaphone.

KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu – rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.

Ponadto KONTEL-TELECOM zapewnia dostawę i stały serwis słuchawek nagłownych dla biur i Call Center, słuchawek do telefonów komórkowych, multimedialnych słuchawek do komputerów, systemów do audio- i wideokonferencji na linie telefoniczne oraz łącza IP, systemów rozszerzeń i rozbudowy dla wszystkich rodzajów central telefonicznych, routerów, terminali ISDN, telefonów, telefaksów i akcesoriów. 

Avatar photo

Napisane przez PrestigePR

Spam w kwietniu: Liczba ataków phishingowych na eBaya spada o połowę, a spam wywołuje ataki szału

Tork kompleksowo na targach ISSA Interclean 2011