w

Alfavox stawia na rozwój i promuje alfa Video Contact Center

Produkty Alfavox oparte są na autorskich rozwiązaniach systemowych i dostosowane indywidualnie do każdego klienta, do jego specyfiki, potrzeb, a także planów dalszej rozbudowy. Unikalność oraz know how sprawiają, że firma na wszelkiego rodzaju spotkaniach, kongresach, konferencjach i tragach wzbudza duże zainteresowanie wśród uczestników, a w branżowych konkursach zdobywa liczne nagrody.

Hasłem przewodnim Call Center World 2013 będą „strategie obsługi klienta w przyszłości”. W ten temat idealnie wpasowują się rozwiązania Alfavox. Produktem, który głównie będzie promowany przez firmę podczas CCW 2013, jest alfa Video Contact Center, czyli platforma udostępniająca nowy, innowacyjny kanał komunikacji z klientem, zapewniający bezpośredni kontakt oparty na rozmowie wideo lub czacie tekstowym. Rozwiązanie alfa Video CC stało się niedawno częścią nowego Wirtualnego Oddziału banku Alior Sync, który w czerwcu został otwarty dla klientów.

– Alfa Video for CC to dodatkowy kanał komunikacji z klientem – zwłaszcza z tym, który przywiązany jest do tradycyjnych form kontaktu z doradcą. Nasz pomysł na to rozwiązanie wypłynął z przekonania, że bezpośrednia rozmowa podnosi zaufanie klienta do konsultanta i proponowanych przez niego rozwiązań – mówi Janusz Tomiczek, prezes Alfavox. – Taki sposób komunikacji, jak podkreśla Alior Bank, umożliwia też bieżącą pomoc np. w procesie wypełniania formularza czy wniosku. Doradca, z którym klient rozmawia, może przeprowadzić klienta przez procesy związane ze składaniem zamówień, wyjaśniając na bieżąco problematyczne kwestie, odpowiadając na dodatkowe pytania, czy doradzając, jak wypełnić poszczególne rubryki.

Istotnym aspektem targów w Berlinie będzie również wsparcie ważnego partnera biznesowego i technologicznego – firmy absolut.contact,  która jest przedstawicielem Alfavox na rynku niemieckim.

– Podczas imprezy będziemy również wspierać jako vendor naszych zagranicznych partnerów,  dostarczających rozwiązania Alfavox na terenie innych krajów – dodaje Janusz Tomiczek.

Drugim produktem, który Alfavox intensywnie promuje w Polsce i na świecie, jest alfa Scripter, aplikacja biznesowa wspomagająca funkcjonowanie obsługi klienta. Za ten produkt firma Alfavox otrzymała niedawno nominację do trzeciego etapu konkursu Innowator Śląska 2011.

Wiedza firmy Alfavox jest bardzo doceniana, dlatego Alfavox jest uczestnikiem i partnerem wielu ważnych branżowych kongresów i konferencji. We wrześniu aktywnie uczestniczył w I spotkaniu Forum Call Center, w październiku w kongresie Contact Center organizowanym przez „Puls Biznesu”, a w listopadzie weźmie udział w kongresie pod tytułem „Nowy wymiar CC”.

Avatar photo

Napisane przez Symetria PR

Adgar ma kierownika sprzedaży usług przechowywania danych w swojej serwerowni

Fashion Week Poland z Carlo Rossi