w

5. urodziny realme – marka zaprasza do wspólnego świętowania w nadwiślańskim WIRze w Warszawie

 realme ma przyjemność zaprosić wszystkich fanów do wspólnego celebrowania 5. urodzin marki! Wyjątkowe spotkanie „Leap up” odbędzie się już jutro, 26 sierpnia, w WIRze nad Warszawie i potrwa od godziny 14:00 do późnych godzin wieczornych.

Urodziny otworzy krótkie omówienie pięciu lat rozwoju firmy. Na miejscu będzie można także zapoznać się z najnowszymi smartfonami oraz produktami marki.

Na uczestników urodzinowego wydarzenia czeka poczęstunek i napoje, a także liczne atrakcje, w tym:

– możliwość spersonalizowania plecaków oraz koszulek;

– strefa tatuaży;

– fotograficzny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami od realme.

Co więcej, o godzinie 21:00, urodzinową celebrację realme rozkręcą muzycznie DJ Simple oraz DJ OG. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania!

O realme

realme to globalna firma zajmująca się technologiami konsumenckimi, która zdobywa rynek smartfonów i AIoT czyniąc najnowocześniejsze technologie bardziej dostępnymi. Dostarcza konsumentom gamę urządzeń w przystępnych cenach, o najwyższej jakości i wzornictwie, jednocześnie wyznaczając trendy. Firma została założona w 2018 roku przez Sky Li, a jej DNA oddaje hasło „Dare to Leap”. W zaledwie 3 lata, realme stało się jednym z 5 największych producentów smartfonów na 30 rynkach i jest już obecne w 61 krajach na całym świecie. Produkty marki są dostępne w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej, Azji Południowej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej i Afryce, a jej globalna baza użytkowników wynosi ponad 140 milionów.

Napisane przez H

Czy w trakcie podróży kamperem można gotować?

"Nie da się osiągnąć zrównoważonego rozwoju w pojedynkę"