w , , , ,

2000 mieszkań w abonamencie od Resi4Rent w Warszawie

Resi4Rent zwiększa zasób lokali na wynajem. Kolejny budynek z 375 mieszkaniami w abonamencie stanął u zbiegu ul. Pohoskiego i al. Wilanowskiej na warszawskim Mokotowie.

Resi4Rent Wilanowska to już szósta inwestycja firmy w Warszawie. Po osiedlu w Browarach Warszawskich to na Mokotowie znalazły swoje miejsce kolejne inwestycje Resi4Rent – Suwak 11, Taśmowa 2, Woronicza 82 oraz oddany w marcu tego roku II etap projektu Resi4Rent Woronicza przy ul. Białej Floty 1. Resi4Rent oferuje w stolicy 1929 lokali, co stanowi ponad 50% całego portfolio firmy.

Wygoda na pierwszym miejscu

O potencjale Mokotowa świadczy rekordowo krótki czas pełnego wynajęcia wcześniejszych inwestycji Resi4Rent. To jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta, miejsce łączące wygodę zamieszkania w doskonale zurbanizowanej części Warszawy, z dostępem do obiektów użyteczności publicznej, parków czy miejsc kultury. Nie brakuje tu infrastruktury handlowo-usługowej oraz zaplecza kawiarniano-restauracyjnego. Niewątpliwą zaletą dzielnicy, docenianą przede wszystkim przez młodych ludzi, do których Resi4Rent kieruje swoją ofertę, jest też infrastruktura biurowa z siedzibami największych polskich i zagranicznych korporacji, ale także młodych firm i start-upów, do których dzięki bliskości stacji metra Wilanowska, przystanków tramwajowych i autobusowych można dotrzeć w zaledwie kilka minut komunikacją miejską lub trasami rowerowymi. Z ankiet przeprowadzanych regularnie wśród klientów Resi4Rent wynika, że aż 50% z nich preferuje korzystanie z eko transportu i docenia możliwość przemieszczania się po najbliższej okolicy rowerem, hulajnogą czy pieszo. Formuła mieszkań w abonamencie dająca możliwość wprowadzenia się do w pełni wyposażonego lokum z pakietem usług dodatkowych, opieką administracyjną na miejscu w każdym budynku oraz czytelnymi zasadami najmu, jest dla młodych ludzi szansą na bezpieczne „przejście na swoje” i rozpoczęcie samodzielnego życia

– Oddanie do użytku nowego osiedla przy al. Wilanowskiej w Warszawie to kolejny krok, który przybliża nas do realizacji strategicznego celu jakim jest zwiększenie liczby wysokiej jakości mieszkań w abonamencie i dalsze umacnianie pozycji lidera na polskim rynku PRS. Z uwagą analizujemy oczekiwania naszych klientów, śledzimy trendy i cały czas udoskonalamy naszą ofertę. Platforma Resi4Rent to już 3700 profesjonalnie zarządzanych lokali na wynajem. Dzięki silnym partnerstwom i stale budowanemu know-how nieustannie się rozwijamy i nie zamierzamy zwalniać tempa. Docelowo do 2025 r. chcemy dostarczyć na rynek 10 tys. lokali – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent. 

Więcej niż budynek

Resi4Rent Wilanowska oferuje 375 mieszkań w abonamencie w 4 opcjach do wyboru: Resi Studio (kawalerka), Resi Comfort (2 pokoje), Resi Family (3 pokoje) oraz Resi Family+ (4 pokoje). W usłudze mieszkania w abonamencie zawarte jest zakwaterowanie w wyposażonym w sprzęty AGD i umeblowanym lokalu, dostęp do sieci Wi-Fi, dedykowany panel do zarządzania rozliczeniami, serwis techniczny oraz stała opieka biura obsługi klienta na miejscu. Klienci mogą korzystać także z komórek lokatorskich i podziemnego parkingu. Część lokali posiada własne tarasy. Ponadto wszyscy mieszkańcy budynku mają do dyspozycji zlokalizowany na dachu budynku taras rekreacyjny oferujący klimat przydomowego ogródka. Pośród rabat obsadzonych szałwią, kocimiętką i lilakami, będzie można odpocząć na leżakach w słońcu lub w cieniu pergoli. Klienci mogą wybierać także czas trwania umowy od 3 do 12 miesięcy z gwarancją niezmiennych warunków.

– Na naszym nowym osiedlu dobrze poczują się zarówno młodzi ludzie, jak i rodziny z dziećmi oraz osoby starsze. Unikatowym walorem wszystkich inwestycji Resi4Rent są tworzone wokół nich społeczności. Nasi lokatorzy mogą zaangażować się we wspólne akcje charytatywne oraz korzystać z darmowych sąsiedzkich wydarzeń, takich jak kameralne osiedlowe koncerty, świąteczne ubieranie choinki, warsztaty rękodzieła, serwis rowerów na wiosnę czy szkolenia z psim behawiorystą. To sprawia, że chętnie nie tylko zostają z nami na dłużej, ale też polecają nas swoim znajomym i rodzinie – niemal co piąty nowy klient Resi4Rent pochodzi z polecenia dotychczasowych mieszkańców. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda przeprowadzka to ważna życiowa zmiana.  A my poprzez obecność na każdym osiedlu 5 dni w tygodniu pomagamy naszym lokatorom zadomowić się i dobrze poczuć w nowym dla nich miejscu, nie ingerując przy tym w ich prywatność oraz to, jak i z kim mieszkają – mówi Alicja Kościesza, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Resi4Rent.

Usługa mieszkania w abonamencie oferowana jest przez Resi4Rent w 13 inwestycjach, w 6 największych miastach: Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Firma posiada obecnie łącznie niemal 3700 mieszkań w abonamencie. Do 2025 r. planuje dostarczyć na rynek 10 tys. lokali.

Napisane przez Loyalty

Projekt plaża – NoVa Park rozda letnie nagrody

Maty wineo soundPROTECT: cicha podłoga i komfort użytkowania przestrzeni