w ,

Wszystkie produkty marki Scania w jednym miejscu

Awaria samochodu w firmie transportowej to nie tylko kolejny koszt na długiej liście nadprogramowych wydatków. To także „hamulec” dla działalności, który powoduje opóźnienia w harmonogramie i trudności z podejmowaniem nowych zleceń. Dlatego warto zawczasu znaleźć dostawcę części zamiennych – gdzie można kupić produkty marki Scania?

Części zamienne Scania – sklep internetowy

Obecnie przez internet można kupić niemal wszystko – nawet tak nieoczywiste towary jak żywność, samochody czy żywe zwierzęta. Nie ma również problemu z zamówieniem części zamiennych. Zakupy online są o tyle wygodniejsze, że nie trzeba jeździć do sklepu ani dzwonić po najbliższych hurtowniach. Wystarczy usiąść przed komputerem, wrzucić produkty do wirtualnego koszyka i opłacić zamówienie. Wysyłka z reguły odbywa się w ciągu 1-2 dwóch roboczych, więc nie trzeba długo czekać.

Poza tym przez internet łatwiej znaleźć mało popularne i trudno dostępne części, na przykład do samochodów ciężarowych takich jak Scania. Sklep online jest lepiej zaopatrzony niż stacjonarny, ponieważ często bazuje na dropshippingu (wysyłka bezpośrednio od producenta lub z hurtowni) i nie musi ograniczać się powierzchnią magazynową.

Gdzie można znaleźć duży wybór produktów marki Scania?

Właściciel prywatnego samochodu potrzebuje nowych części od czasu do czasu – z reguły im nowszy model, tym rzadziej. Zupełnie inaczej rzecz ma się z flotą samochodową w firmie. Z uwagi na intensywną eksploatację i pokonywanie dalekich dystansów samochody są nieustannie modernizowane i naprawiane. Warto zatem znaleźć taki sklep z częściami, który zapewnia szeroki wybór produktów i współpracuje z wieloma dostawcami. Tym sposobem będzie można zaoszczędzić czas i kupić wszystkie potrzebne podzespoły od razu w jednym miejscu.

Takim miejscem jest platforma woopauto.com – nie jest to zwykły sklep, a marketplace z ofertami różnych importerów, dystrybutorów i bezpośrednio producentów. Dzięki temu wybór części jest ogromny (w tym także marki Scania), a ceny są często niższe niż w innych sklepach. Platforma kładzie nacisk na bezpieczeństwo transakcji, dlatego użytkownicy są weryfikowani i mogą to być wyłącznie osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Marketplace motoryzacyjny – jak to działa?

W odróżnieniu od klasycznych sklepów internetowych marketplace funkcjonuje bardziej jak plac targowy lub centrum handlowe. Klient ma do wyboru różnych sprzedawców, dlatego jeden produkt może być dostępny w kilku ofertach. Dzięki temu można wybrać taką, która jest korzystniejsza pod względem finansowym lub logistycznym (np. ze względu na czas lub miejsce wysyłki). Poza tym klient ma dostęp do ofert od producenta, więc może kupić części jeszcze taniej, bo bez marży naliczanej przez pośredników. Zakupy na marketplace są również wygodne w sytuacji, gdy firmową flotę tworzą samochody ciężarowe i osobowe różnych marek. Platforma oferuje bowiem setki tysięcy różnych produktów, nie tylko marki Scania. Sklep tymczasem może specjalizować się tylko w tej marce lub np. tylko samochodach ciężarowych, więc pozostałych części trzeba szukać w innym miejscu.

Jak kupić części zamienne przez internet?

Czy zakup części samochodowych przez internet może być równie łatwy jak w sklepie stacjonarnym? Tak! Marketplace WOOPAUTO udostępnia bardzo intuicyjną wyszukiwarkę. Wystarczy wpisać w okno nazwę części, np. pompowtryskiwacz Scania, by sklep po chwili wyświetlił dostępne opcje. Po wejściu na dany produkt można sprawdzić m.in. cenę brutto i netto, liczbę dostępnych sztuk, termin dostawy i miejsce wysyłki.

Jeżeli potrzeba więcej części, można skorzystać z opcji wyszukiwania według modelu samochodu. Trzeba wówczas podać najważniejsze informacje dotyczące samochodu (marka, wersja, rocznik, rodzaj silnika), a platforma wyświetli wszystkie części pasujące do danego modelu. Użytkownik może też wyszukać część samodzielnie, korzystając z drzewa kategorii i funkcji filtrowania. W razie wątpliwości lub problemów ze znalezieniem danej części można skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Napisane przez Marketinguje.pl

Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet w Warszawie

Czym jest chiller wody lodowej i do czego służy?