w ,

Restauracja Magenta uruchamia sprzedaż dań przez Internet!

Jedna z popularniejszych restauracji w Bielsku-Białej – Magenta Colorfood & Liquids, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, właśnie poszerzyła swoją ofertę! Od teraz zapewniają możliwość zamówienia ulubionego dania bezpośrednio przez stronę internetową lokalu!

Rodem z Hiszpanii

Magenta Colorfood & Liquids to restauracja przyciągająca odwiedzających przede wszystkim swobodną atmosferą, nowoczesnym wystrojem i graną w weekendy muzyką na żywo. Inspiracją dla restauracji jest hiszpańska kultura, gdzie popularne są małe przekąski przeznaczone do wspólnego degustowania, zwane tapas. W karcie dań można znaleźć ich wiele. Nie brakuje tam także pożywnych obiadów czy lekkostrawnych kolacji. Dania cechuje przede wszystkim nieszablonowość – kucharze łączą ze sobą elementy kuchni wielu krajów śródziemnomorskich.

Ulubione danie bez wychodzenia z domu

Zamawianie posiłków z dostawą do domu w ostatnich latach stało się codziennością wielu Polaków. Jak pokazują badania, Polska plasuje się na trzecim miejscu krajów europejskich z największą ilością zamówień online. Czy fakt ten powinien dziwić? Raczej nie – rozwój rynku dostaw jedzenia był naturalną konsekwencją sytuacji na świecie, a obecnie tego typu forma zamawiania posiłku wybierana jest przede wszystkim z uwagi na wygodę. Jest to wybawienie dla osób żyjących intensywnie, które po całym dniu ciężkiej pracy marzą o chwili relaksu na kanapie z daniem z ulubionej restauracji.

Zamawianie dań bez wychodzenia z domu może być także ciekawym urozmaiceniem domowego spotkania w gronie znajomych. Restauracje, podążając za duchem czasu, stale poszerzają oferty dań dostępnych online. Często zapewniają także klientom atrakcyjne promocje, niedostępne w lokalach stacjonarnych. 

Śródziemnomorskie pyszności za jednym kliknięciem

Możliwość zamówienia posiłku online dostępna jest na stronie internetowej restauracji Magenta Colorfood & Liquids pod adresem https://www.magentabb.pl/zamowienia/. Do wyboru klient ma dania z następujących sekcji:

  • Magentowy klub kanapkowy,
  • dania główne,
  • zupy,
  • sałatki,
  • tapas,
  • desery.

Restauracja umożliwia wygodną płatność przy pomocy gotówki, karty, blika lub szybkiego przelewu. Klienci mogą ponadto zaznaczyć konkretną godzinę realizacji zamówienia. Dostępne są różne metody odbioru posiłku – dostawa, odbiór zapakowanego na wynos dania w lokalu, bądź odbiór i spożycie go w restauracji.

Napisane przez GB Press

XXVI Kapituła Generalna Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu

Sztuka Portretowania czyli seria HONOR 200 z perfekcyjnym aparatem portretowym już w Polsce